FRAZY W GOOGLE W GÓRĘ I PIERWSZE ZAMÓWIENIA!

Postępy w budowaniu sklepu który zarabia. Początek lutego i pierwsze sukcesy

Gdy jesteś właścicielem sklepu internetowego kontakt z klientem to jeden z najważniejszych elementów całego procesu rozwoju Twojego przedsięwzięcia. Oczywiście istnieją tradycyjne drogi komunikacji jak telefon i email ale skupimy się na innych – na kontakcie online w  czasie rzeczywistym. Rozmowa przez telefon bywa trudna  kiedy klient pragnie Ci wytłumaczyć np jaki kolor ETUI MARMUR NA IPHONE jest dla niego najlepszy lub która obudowa na Iphone w kwiaty odpowiada mu najbardziej i dlaczego. Kontakt online w czasie rzeczywistym pozwala na przesyłanie linków i dzielenie się na bieżąco istotnymi informacjami, dlatego po przeanalizowaniu dostępnych komunikatorów typu „live chat for website” zauważyłem że nie ma takiego który da możliwość kompleksowego obsługiwania klienta -od wyświetlanie mu zdjęć produktów w czasie rzeczywistym aż po możliwość finalizacji zakupów jeszcze w okienku czatu. I oto udało się stworzyć inny live chat dla sklepów internetowych – www.revolivechat.com.

 

Ten ecommerce chat współpracuje w wieloma platformami – wordpress, presta shop. big commerce i inymi a jego celem jest jak najprostsza i kompleksowa obsługa klienta typu help desk w czasie rzeczywistym. ale dziś na ten temat nie będę się rozpisywał, wrócimy jeszcze do tego projektu.

Już niebawem włączymy chat w naszym eksperymentalnym projekcie – sklepie a akcesoriami do Iphone www.etuiiphone.pl

Jak się miewa nasz projekt? Bez żadnych nakładów na reklamę płatną pojawiły się pierwsze zamówienia!

Dokładnie 31 stycznia 2018 zakupione zostało pierwsze etui typu MIRROR na Iphone tak więc niemal równo po 2 miesiącach od postawienia szablonu wordpress (29 listo oraz bez nawet jednej złotówki wydanej na kampanie reklamową, adwords czy jakąkolwiek inną formę wykupionej reklamy ktoś z pośród gąszczu dostępnych w internecie  produktów do Apple Iphone oraz olbrzymiej ilości obudów do Iphone dostępnych na platformie aukcyjnej wybiera właśnie etui z naszego nowego sklepu i płaci za pomocą payu – tak więc sklep wydaje się być wiarygodny i godny zaufania.

Obecnie jest pierwsza połowa lutego i mamy już kilka kolejnych zamówień – w dalszym ciągu nie wydajemy na reklamę płatną a pracujemy nad optymalizacją sklepu oraz nad wartościowymi tekstami i contentem oraz na darmowym pozyskiwaniu linków a także nad zapleczami do wpisów i artukułów na temat naszego sklepu etuiiphone.pl

SKUPIAMY SIĘ NAD NAJBARDZIEJ OBIECUJĄCĄ KATEGORIĄ PRODUKTÓW – ETUI I OBUDOWY MARMUR NA IPHONE

Najłatwiej jest to sobie jakoś poukładać i zacząć od tego czego jesteśmy najbardziiej pewni i nad czym praca będzie najfajniejsza. Ja zdecydowałem się na początek popracować właśnie nad kejsami marmur do Iphone i co kilka dni mierzyć postępy i z radością obserwować jak praca nad frazami związanymi z etui marmur przekłada się na wędrówkę mojego sklepu na szczyty wyników wyszukiwania w google. Oto zaczynaliśmy jako domena etuiiphone.pl na frazy związane z etui marmur na poszczególne modele telefonów z poziomu ZERO w grudniu.

Dziś z początkiem lutego sytuacja wygląda tak:

 

Zajmujemy 3 miejsce czyli jesteśmy w TOP 3!

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *